• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Originals Butik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reyhan Bak

Originals Butik firmamız Bilecik Bozüyük’te bulunmakta olup uzun yılların deneyimini, tecrübesini ve kalitesini her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Çok geni bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkarak bölgemizde bayan giyim alanında en güzel ürünleri beğeniye sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizi işletmemizin en kıymetli parçaları görüyor, büyük bir aile olmanın haklı gururunu yaşarken her şeyin en iyisini ha ettiğinizi biliyoruz. Bu kapsamda da daima daha iyiyi, daha güzeli sizlerle buluşturuyoruz.

Bilecik giyim sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak bayan giyim için en güzel tasarımları, en tarz modelleri sizlere ulaştırıyoruz. Yaz, kış, bahar sezonlarında reyonlarımızı yeniliyor, her mevsim tazınızı ortaya koyabileceğiniz, bölgemiz şartlarından en rahat giyebileceğiniz modelleri beğeninize sunuyoruz. Modanın her gün değiştiğini, her yıl yeni renklerin, desenlerin, kumaşların modanın trendleri arasında yer aldığını biliyor, modayı yakından takip ederek ürünlerimizi ona göre güncelliyoruz. Bu sayede sizler de yeni yılın en moda kıyafetlerini işletmemiz bünyesinde bulabiliyorsunuz.

İşletme olarak geniş ve ferah bir mağazada hizmet veriyor, mağazamızda bütün ürünlerimizi görebilmenize, deneyebilmenize imkân tanıyoruz. Satış ve danışmanlık alanında deneyimli personellerimizle gerekli bütün yardımı anında sizlere ulaştırıyor, kaliteli, şık kıyafetlere sahip olmanızı sağlıyorlar. Tekstil alanında uzman olan kadromuz sizlere en iyiyi verebilmek için çabalıyor. En güzel koleksiyonlarla inşa ettiğimiz firmamızda her tarza ve bütçeye uygun alternatifler sunuyorlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR