• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ortahisar Lihkab Bürosu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kamil Sevim

reklam logosu

Kurulduğu günden bu yana dakik, başarılı ve kaliteli işler ortaya çıkaran Ortahisar Lihkab Bürosu, birmilyonnokta.com çatısı altında profesyonel hizmetler sunmaktadır. Alanında uzmanlaşmış mühendisleriyle birçok kadastro işlemlerini, harita çizimlerini yürüten firmamız, Trabzon hizmet alanında profesyonelliğini konuşturmaktadır. Kamu adına birçok işlemi yapabilmemize izin veren yetki belgemiz vasıtasıyla her türlü haritacılık işlemleriyle ilgilenmekteyiz.

Lisanslı Harita ve Kadastro Mühendislik büromuzun üstlendiği birçok görev mevcuttur:

Herhangi bir yapının temelinin yapılacak arazi üzerindeki tam yerini belirleme aplikasyon işleminde deneyimli mühendislerimiz dakiklikle köşe koordinatlarını tespit ediyorlar. Bunun ardından arazideki sınırı belirlemiş oluyorlar. Arazi aplikasyonu yapıldıktan sonra ise yapı ve kolon aplikasyonu işlemine geçilerken özellikle kolonların yerlerinin doğru belirlenmesi için özel bir çalışma yürütülür ve sonuç olarak sıfır hata ile işler ortaya çıkarılıyor. Aynı zamanda taşınmazların cinsinin değiştirilmesi işleminde de büromuz çok başarılı hizmetler sunmaktadır. Taşınmaz üzerindeki sınırlı ayni haklardan olan irtifak hakkı ile ilgili yürütülen birçok işlemde de büromuza müracaat edebilirsiniz.

Bunlardan başka kat mülkiyeti işlemleri içinde mühendislerimizle irtibata geçerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Büromuz drone ile haritalama hizmeti sunarak tecrübesini modern cihazların imkanlarıyla birleştirerek ortaya kusursuz işler çıkarmakta ve bize müracaat eden tüm müşterilerimizi memnun etmektedir. Yüksek özenle hazırlanmış halihazır haritalarında da hiçbir hata söz konusu olmadığı için daima müşterinin güvenini kazanmaktayız ve her zaman yolumuza aynı güvenle devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR