• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Osmaniye Hidrofor Servisi

firma adresi

Adres :

Ali Beyli Mahallesi Ahmet Demir Sokak Elverdi Apartmanı No: 6/4 Osmaniye » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim İnak
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 690 52 02

  • firma fb
  • firma instagram

Osmaniye Hidrafor Servisi birmilyonnokta sitesinin bir üyesidir. Servisimiz her türlü su basınç ve ısıtma sistemlerinize çözüm bulur. Hem bakım hem de onarım işlemlerinizi yaparak geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Deneyimli kadromuz, hem eğitimli hem de güvenilirdir. En acil durumlarda hızlı çözüm üretiriz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu an onların yanında olarak destek vermektir.

Osmaniye teknik servis olarak arızaları en kısa sürede tespit ediyoruz. Profesyonel çözümler sunuyoruz. Sistemin kurulumundan yedek parça takmaya kadar pek çok aşamayı titizlikle yürütüyoruz. Eğer sık arıza sorunu yaşamak istemiyorsanız sisteminize düzenli bakım yaptırmanız gerekir. Biz de müşterilerimiz için bu işi üstleniyoruz. Düzenli olarak bakım hizmeti veriyoruz. Sistemin sorunsuz şekilde çalışması için periyodik bakım hizmetleri önemlidir.

Sistemin kurulumunu yaptığımız zaman sorunsuz çalışmasını sağlamak amacıyla düzenli bakımını da yapıyoruz. Özellikle arıza durumları söz konusu olduğunda, hem hızlı hem de etkili destek gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız onarımlar yenilikçi çözümleri barındırıyor. Zaten amacımız her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için de kaliteli hizmet ve güvenilirlik önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyetine odaklanan bir anlayışla hizmet veriyoruz.

Kesintisiz hem de istenilen miktarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemin teminatını veriyoruz. Kalıcı çözümler üreterek sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Gerektiğinde sadece danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Bizleri sisteminizle ilgili her türlü bilgiyi almak için arayabilirsiniz. İstediğiniz zaman da destek talep edebilirsiniz. Web sayfamızdan ulaşabildiğiniz gibi doğrudan telefonla da irtibat kurabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR