• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanlı Oto Park Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Işık

Firmamız; Mardin otomotiv sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş amacımız; araçlarınızın detaylı bir şekilde iç ve dış temizliğini modern teknolojik cihazlar eşliğinde yapmaktır. Bunun için alanında uzman çalışma kadromuz ile birlikte planlı ve programlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yılların kazandırdığı deneyim ve tecrübemizi son teknoloji yenilikler ile harmanlayarak araçlarınızı ilk günkü temizlik kondisyonunda size teslim ediyoruz.

Firma olarak temel prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu prensip ışığında daima araçlarınızın temizliğinde A kalite temizlik malzemesi ve birinci sınıf kaliteli işçilik sunarak müşteri memnuniyetini en azami düzeyde karşılıyoruz. Her model ve her marka aracınızın temizliği ve bakımını en hassas noktalarına kadar titizlik ile yapmaktayız.

Firmamız sektördeki klasik temizlik anlayışının aksine çağdaş uygulamalar ile modern bir hizmet sunmaktadır. Aracınızı teslim aldıktan sonra ilk olarak basınçlı su ile kaba pisliğinden arındırıyoruz. Daha sonra hijyenik ve anti bakteriyel içerikli temizlik malzemeleri ile hava kanalları başta olmak üzere kapı pandizotlarından tavanına; torpido gözünden lastiklerine kadar en ince ayrıntısını es geçmeden temizliyor ve parlatıyoruz. Özel cam temizleme ürünleri ile camlarınızı içten ve dıştan silip parlatıyor ve aracınızı teslime hazır hale getiriyoruz.

Firmamız müşterilerimizin talep, beklenti ve istekleri doğrultusunda hizmetlerimiz arttırarak genişletmektir. Dolayısıyla sektördeki faaliyet alanının hızla gelişen potansiyelinde biz de Pazar payımızı arttırmayı ve iş gücüne katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR