• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Osmanlı Pen

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Salim Lale

  • firma instagram

İstanbul ili içerisinde kurulmuş olan Osmanlı Pen firmamız birden fazla sahip olduğu etki alanı ile sizlere kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firma olarak önceliğimiz güven prensibine dayanmaktadır. Sizlere kaliteyi en uygun fiyatlara yaşatıyor ve bu sırada da mutlu olmanızı sağlıyoruz. Tasarımlarını yapmış olduğumuz ürünler ile İstanbul içerisinde farkımızı yansıtmak adına kaliteli malzemeler tercih ediyoruz.

Firma olarak birbirinden farklı alanlarda etkin bir şekilde çalışan firmamız cam balkon sistemleri, cam, ayna, cam balkon, pileli sineklik ve sineklik alanında hizmet vermektedir. Tüm bu alanlarda uzman kişiler ile çalışan firmamız gerekli olan ekipmana da sahiptir.

İstanbul cam dekorasyon sektörü içerisinde yer alan firmamız birden fazla alanda sizlere hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Balkonlarınıza ne kadar değer verdiğinizi bildiğimiz için, cam balkon tasarımlarımız ile hem balkonlarınızı dört mevsim kullanabilmenizi sağlıyor hem de estetik anlamda evinize bir güzellik katıyoruz. Bu sayede modern ve elit balkonlara kavuşurken, balkonunuzun keyfini de doyasıya çıkartabiliyorsunuz.

Tüm bu hizmetlerimizi teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak sizlere sunuyoruz. Kaliteli hizmet sunabilmek adına, kaliteli malzeme kullanıyor, kaliteli camlarımız ile uzun yıllar sizlere kullanım sunuyoruz. Ekiplerimiz de alanında uzun yılladır hizmet veren kişiler oldukları için bu alanda becerikli, tecrübeli ve işinin ehli kişilerdir. Bizlere hemen iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir ve cam balkon fiyatları, ölçüleri hakkında detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar