• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Otel Rüya

Adres :

Çavuş Mahallesi Plaj Yolu Sokak No: 25 Şile İstanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Erol

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tugba@bsgrupruyaotel.com

Whatsapp 1:

0 (553) 789 83 00

Whatsapp 2:

0 (553) 789 83 00

Otel Rüya

Rüya Otel İstanbul’un incisi olarak anılan Şile’de denize nazır, yeşillikler içerisinde, eşsiz deniz manzarası ve sessiz sakin konumu ile sizlerin hizmetine sunulan butik oteldir.

Otelimiz; yeni tarzı, yeni düzen, yeni lezzet ve güleryüzlü çalışanlarımız ile birlikte siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyar.
Otel Rüyaturizm sektörünün en büyük ihtiyaçları arasında yer alan internet kullanımına da birçok yenilikte olduğu gibi ilk olarak adım atan firma olarak sektörde ismini yazdırmayı başarmıştır.Otel Rüyainternet sitesi uzun zamandan beri aktif olmak ile birlikte siz de bu site aracılığı ile firmamıza ulaşabilir ve firmamız ile çalışmaya başlayabilirsiniz.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.
Otel Rüyaolarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ve çözüm odaklı olmayı hedefledik.Otel Rüyabu konuda oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile sizlerden her zaman takdir topladı. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR