• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Club

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Bümen - Emre Baran

Günümüz trafik koşulları düşünüldüğünde, araçlarda sürekli olarak karşılaşabileceğiniz trafik kazaları ve darbeler sonrasında istenmeyen görüntüler yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda araçlarınızda ihtiyaç duyulan özellikle kaporta tamiri ve araç tamiri için firmamız nitelikli hizmetlerle yeniden tertemiz araçlar sağlamaktadır. Bu konuda müşterilerimizle birlikte profesyonel olarak sağladığımız sistemler sayesinde bir aile yapısında hizmetler gerçekleştiriyoruz.

Firmamız, İstanbul oto servis ve tamirhane hizmetleri konusunda bugüne kadar gelmiş olduğu noktayı her zaman müşteri memnuniyeti sayesinde elde etmiştir. Sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde yıllardır başarılarımıza başarı katarak, kalitemizi çok daha yüksek noktalara ulaştırmaya devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında oto kaporta düzeltme, araç tamiri, pasta ve cila gibi noktalarda araçlarınızı yeniden ilk günkü sağlamlığına ve estetiğine kavuşturmayı başarıyoruz.

Oto Club firması olarak İstanbul'un Maltepe ilçesinde vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde sektörde lider konumda yer alıyoruz. Hem güvenilir hem de kaliteli markalar arasında en üst noktada bulunarak profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Profesyonel kadromuz içerisinde insan hayatına saygı gösteren müşteri odaklı pratik çözümler sağlayan bir yapı bulunmaktadır.

Firmamız 365 gün süre ile verdiği hizmetleri aynı standartlarda sürdürmek için kolay bir iletişim yöntemi sağlamaktadır. Bu sayede istediğiniz her an bize kolayca ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız hem müşteri memnuniyetini hem de rakiplerimizin saygı ve sevgisini kazanmış bir yapıyla bu hizmetleri en ekonomik fiyatlar üzerinden sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR