• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Oto Klass

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Atılkan

reklam logosu
  • firma fb

Otomobillerimiz ikinci evimiz gibidir. Onlara da en az evimize gösterdiğimiz ilgi kadar ilgi gösteririz. Sürekli kullanır durumda olduğumuzdan belki de daha sık bakıma ihtiyaç duyuyor olabilirler. Eskişehir Oto Klass olarak bu bakımlarınızın yarısını üstleniyoruz. Otomobilinizin İç-dış temizliğini bütçenize en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Farkımızı hem temizliğimizle hem fiyatlarımızla ortaya koyuyoruz.

Aracınızı hangi işlemlerden geçirip sizlere teslim ediyoruz?

Kullandığımız özel araç şampuanlarıyla dış yıkama yapılarak daha parlak bir görüntü elde edilir. Lastikler ve jantlar titizlikle temizlenir. Üst düzey çekim gücüyle vakum makinemiz ile araç içi, koltuklar, koltuk cepleri, tavan ve bagaj temizlenir. Otomobilinizin camları ve aynaları iç-dış şekilde temizlenir. Torpido ve diğer gözler silinerek temiz hale getirilir.

Sözleştiğimiz saatte aracınızı en temiz haliyle teslim alabilirsiniz.

Oto Klass olarak sizlere sunduğumuz diğer bir hizmet ise halı yıkamacılığıdır. Araç içi temizliğimizi evlerinize taşıdık. Halılarınızı evinizden alıyor uygun fiyatlara tertemiz hale getiriyoruz. Sonrasında da evinize kadar getiriyoruz.

Halılarınızı;

Tozlardan arındırdıktan sonra ultra otomatik makinelerimizle yıkıyoruz Yıkama esnasında kullandığımız özel halı şampuanlarıyla temiz kalma sürelerini uzatıyoruz. Toz ve güneş ışığında maruz kalmayacak şekilde özenle kurutuyoruz. Kuruyan halılarınıza özel parfümlerimizden sıkarak temizlik kokusunu evlerinize uzun süre misafir ediyoruz.

Odunpazarı’nda hem evinize hem arabanıza konuk olmaktan mutluluk duyuyoruz. İlk günden beri memnuniyetinizle büyüyoruz. Verdiğimiz hizmetin olumlu karşılığını alıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR