• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto1 Kaporta Boya Elektrik

Adres :

Sümer Mahallesi Lale Sanayi 13. Blok Nevşehir/merkez Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Demirci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrahdemirci5050@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 587 50 50

Whatsapp 2:

0 (535) 813 33 90

Whatsapp 3:

0 (534) 587 50 50
Oto1 Kaporta Boya Elektrik

Sürekli bir şekilde gelişen ve yenilenen iş dünyası her gün daha fazla teknolojinin kullanılmasını ve daha fazla hizmetin verilmesini gerekli kılmaktadır. Bu nedenle Oto1 Kaporta Boya Elektrik firması olarak nitelikli bir şekilde otomotiv sektöründe en yeni ve öncü hizmetleri sunmak adına sürekli bir şekilde biz de kendimizi geliştiriyoruz.

Kullandığımız yeni sistemler sayesinde verdiğimiz hizmetlerde daha iyiyi ve daha ileriyi hedefleyerek personel sayımızı arttırıyor ve sektörde daha büyük bir firma haline gelmeyi planlıyoruz.

Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba otomotiv sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz.

Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR