• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Otonutanı Oto Ekspertiz Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sonkan Akgül

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Otonutanı Oto Ekspertiz Karşıyaka birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız verdiği hizmetlerin kalitesiyle sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini ön planda tutarak hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Ticari kaygıdan uzak sizlerin memnuniyeti adına hizmetlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. Yılların deneyimine sahip uzman bir ekiple sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Firmamız hizmet kalitesini ilke edinerek ilk günden beri sizlere istikrarlı bir şekilde hizmetlerini ulaştırmaktadır.

İzmir otomotiv sektöründe ekspertiz işlemleriniz için müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ekspertiz işlemleri kapsamında yapılması gereken test ve işlemleri sizlere en doğru şekilde yapmaktayız. Dyno testi, kaporta testi, fren testi, mekanik test ve diğer tüm işlemleri itinayla gerçekleştirmektedir. Müracaat edebileceğiniz emin eller olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız verdiği hizmetlerin kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış ve her geçen gün daha çok müşteriye hizmet ulaştırmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde hizmet kalitesi bakımında önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Rekabet ettiğimiz alanda sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizi sizlerin talep ve beklentilerine uygun bir şekilde makul fiyatlarla sunmaktayız. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri müşterilerimizle aradaki engelleri kaldıran bir anlayışla hizmetlerimizi sunduk. Bize ulaşmanız için aradaki mali engelleri kaldırıyoruz. Başvuracağınız güvenilir ve nitelikli bir oto ekspertiz firması olarak sizlerin yanında yer almaktayız. Hizmetlerimizden istifade etmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR