• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Otto Fren Sistemleri

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi 644.sokak No: 7/ A Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertan Aykın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 808 62 21

Whatsapp 2:

0 (505) 780 36 73

Otto Fren Sistemleri işletmesi olarak sizlere Antalya ili Muratpaşa ilinde hizmet vermekteyiz. Aktif olarak kullandığınız araçlarınızın en önemli güvenlik sistemi olan frenler hakkında hizmet vermekteyiz. Bu fren sistemlerinin kazalara sebebiyet vermemesi adına düzenli olarak bakımları yapılması ve balata değişimlerinin aksatılmaması gerekmektedir. Ayrıca fren sistemlerinde kullanılan balataların kaliteli olması da en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Kaliteli balata kullanımı fren kalitesini artırmakta ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı işletmemiz bünyesinde her zaman kaliteli ve uzun ömürlü balatalar kullanılmakta ve sizlere kaliteli hizmet sunulması sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetin fiyatı piyasa şartlarına göre her zaman uygun halde bulunmaktadır. Bu uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde her zaman kaliteli, tecrübeli ve profesyonel ustalar çalışmakta ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesi üst seviyelerde yer almaktadır. Ustalarımızın bu tecrübeleri sayesinde fren sistemlerinizi kısa bir kontrolden sonra sorun olup olmadığını sizlere bildirmektedirler. Tamiri mümkün ise tamirleri yapılmakta değil ise parça değişimleri yapılmaktadır. Tamir veya değişim işlemlerinin bitmesi sonrasında ustalarımız araçlarınız ile deneme sürüşü yaparak kalite kontrolü yapmaktadırlar.

Sizler de fren sistemleri hakkında kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Antalya fren sistemleri sektöründe hizmet veren işletmemizden hizmet alabilirsiniz. İşletmemizden aldığınız hizmet sonrasında pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR