• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Outlet Halı Dünyası

Adres :

Halide Edip Adıvar Cad. No: 168 Karabağlar / İzmir İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melek İltaş

E-Posta Adresi :

melisiltas@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 596 58 18

Whatsapp 2:

0 (553) 596 58 18
Outlet Halı Dünyası

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Firma faaliyetlerini sürdürürken temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gerek kalite gerekse ürün çeşitliliği açısından karşılamaktır. Bu açıdan halı sektöründeki değişen trendleri yakından takip ediyor ve gelişmiş fonksiyonlara sahip yeni ürünleri piyasaya sunarak müşterilerimiz için alternatifleri çeşitlendiriyoruz.

Ürün yelpazemizi genişleterek farklı beklentilere sahip müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda halı sektöründeki gelişme ve değişimlere yön veriyoruz. Çalışmalarımızı yürütürken personelimizin keyifli bir şekilde üretiyor olmasını ürünlerimizin görsellik ve kalitesinde artışla taçlandırıyoruz.

Günümüzün yükselen eğilimleri ile tüketici isteklerini bir araya getirerek vazgeçilmez bir ürün portföyü hazırlıyoruz. Bunu yaparken birtakım firmaları ya da ürünleri taklit etmekten uzak durarak ilklere imza atma ve özgün fikirler taşıyan ürünler ortaya koyma amacı taşıyoruz. Bu yönüyle firmamız piyasa koşullarının yönlendirdiği değil piyasayı yönlendiren bir firma olma özelliği taşıyor.

Karabağlar Şubesi : Halide Edip Adıvar Cad. No: 168 Karabağlar / İzmir

Torbalı Şubesi : İzmir aydın Asfaltı No: 36/1 Torbalı İzmir

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR