• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Öykü Kuruyemiş ve Baharat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Volkan

  • firma instagram

Baharatlar yiyeceklerinize farklı tatlar katar. Basit yemekleri baharatlar ile eşsiz kılmak, maharet gerektiren yemekleri baharatlar ile taçlandırmak mümkündür. Baharat mutfakların vazgeçilmez bir ürünü haline gelmiştir. Fakat bazı işletmeler daha fazla kar elde edebilmek için baharat satışlarında renklendirme, farklı ürün karıştırma gibi illegal işlemlere başvurabilmektedir. Bu tür durumlar tüketiciyi baharat alışverişlerinde tedirgin etmekte, bu ürünlerin kullanımı durumunda ise tüketici sağlığı riske atılmaktadır. Bu sorunların önüne geçmenin yolu ise kontrolleri düzenli olarak yapılan güvenilir firmaları tercih etmektir. Adıyaman alışveriş sektöründe hizmet veren güvenilir firmamızdan kaliteli ve sağlığınıza zarar vermeyecek baharatları temin edebilirsiniz. Firmamız memnuniyetinizi ön planda tutar, hizmetlerini bu doğrultuda gerçekleştirir. Personelimiz hijyen ve sanitasyon kurallarını titizlik ile uygular. Baharatlarımız yemeklerinize eşsiz lezzetler katacak kalitededir.

Firmamızdan en kaliteli, lezzetli, taze kuruyemişleri de satın alabilirsiniz. Kuruyemiş tüketiminde aranılan en önemli özellik; tazelik, ürünlerimizde ziyadesi ile mevcuttur. Satışa sunduğumuz kuruyemişlerde olduğu gibi doğal tereyağı, zeytinyağı, kahve, pekmez, bal vb. ürünlerimizde de sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir etken bulunmaz. Ürünlerimizin satış aşamasında hijyen ve sanitasyon kurallarını titizlik ile uygularız.

Firmamızdan güven ile tüketebileceğiniz, yakınlarınıza hediye edebileceğiniz eşsiz lezzetteki lokumlarımızı temin edebilirisiniz. Kaliteli, lezzetli süt ve süt ürünlerini bulabileceğiniz firmamız geniş ürün yelpazesine sahiptir. Siz de doğal, kaliteli, lezzetli ürünleri güvenilir bir firmadan temin etmek istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR