• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Kardeşler Hafriyat

firma adresi

Adres :

Aydın Efeler Ata Mahallesi Aydın » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Bayrak
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (546) 934 08 38

  • firma instagram

Her türlü hafriyat işi için başvurabileceğiniz firmamız Öz Kardeşler Hafriyat, birmilyonnokta.com sitesinin değerli üyelerinden bir tanesidir. Kurulduğumuz günden bu yana, sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimize üst düzey hizmet verebilmek için, her daim müşteri memnuniyeti ilkesine uygun olacak bir şekilde hizmet veriyoruz. Gelişime ve yeniliklere açık bir yaklaşımla hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Aydın hafriyat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında öncü bir konumda yer almaktadır. Sizlere birçok alanda hizmet sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır; altyapı hizmetleri, iş makinesi kiralama, bina temel kazımı, bina yıkım işlemleri, moloz taşıma, mıcır dökümü, yol yapım hizmetleri, çevre düzenleme hizmetleri, beton kırma, kazı işleri, kum taşımacılığı, enkaz kaldırma ve nakliye hizmetleri gibi birçok alanda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Firmamız, her türlü hafriyat işini en kısa sürede ve en güvenli şekilde tamamlamaktadır. Her zaman şeffaf ve dürüst bir şekilde çalışıyoruz. Ekibimiz, hafriyat sektöründeki en son teknolojiler ve teknikler konusunda eğitimli ve deneyimlidir. Her bütçeye uygun çözümler sunarak, müşterilerimize en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Her projeyi titizlikle takip ediyor ve müşterilerimizin taleplerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Firmamızla iletişime geçmek için bizi aramanız yeterli olacaktır. Hemen istek ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sizlere sunuyoruz ve ardından hafriyat hizmetlerine başlıyoruz. Sizleri de hafriyat işiniz için firmamıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR