• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Yörükoğlu Hayvancılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Ay - Mustafa Ay

reklam logosu
  • firma fb

Uyguladığı doğru hayvancılık anlayışı ile sizlere en iyi hayvanları sağlayan firmamız Öz Yörükoğlu Hayvancılık birçok farklı sektörde hizmet veren farklı markalara ulaşmanızı sağlayan birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Kaliteli ve güvenilir bir iş anlayışı ile hayvan üretimi ve satışı sağlayan firmamızda, küçük ve büyükbaş her hayvan en sağlıklı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Ülkemizde önemli yeri olan Bursa hayvancılık sektöründe, sektörün doğru şekilde gelişmesi ve ilerlemesi misyonu ile faaliyet gösteren firmamız, verdiği kaliteli hizmetleri ile gün geçtikçe daha çok mutlu müşteriye ulaşmaktadır. Her zaman en iyisini sunma ilkesi ile çalışan firmamız, yemyeşil açık alanlarda yetiştirdiği sağlıklı hayvanları ile her geçen gün büyüyerek hizmetlerine devam etmektedir. Satışını yaptığımız tüm hayvanlarımız, sürekli veteriner kontrolünde, hiçbir ek kimyasal madde kullanılmadan tamamen doğal beslenerek yetiştirilmektedir. Geniş bir arazide, rahatça dolaşabilen hayvanlarımız, stresten uzak tutulmaktadır.

Hijyen sertifikasına sahip kesimhanemizde, satın almış olduğunuz her hayvan için uzman kasaplarımız tarafından ücretsiz kesim, parçalama ve paketleme hizmetleri verilmektedir. Tüm bu işlemler İslami koşullara uygun şekilde uygulanmakta, helal et servis edilmektedir. Kurban bayramlarında, yerinde kesim ve dağıtıma uygun paketleme hizmetleri verilmekte, uygun alanlarda tüm işlemler tamamlanabilmektedir.

Adaklık ve kurbanlık olarak yetiştirilen her hayvanı sizler için en iyi haline getiren firmamız, sektörde önde gelen isimlerden biri haline gelmiş olmanın mutluluğu ile her zaman en iyi hizmeti vermektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR