• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Zirve Otomotiv

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Patat - Mustafa Patat

reklam logosu
  • firma fb

Otomobilleriniz için aradığınız her hizmeti en kaliteli haliyle size sunan firmamız Öz Zirve Otomotiv, birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Aracınızda meydana gelen her türlü arızanın teknolojik bir şekilde tespiti, onarımı ve aracınızın bakımı için aradığınız her hizmeti size sunuyoruz. Güvenilir çalışma anlayışımız, kaliteden ödün vermeyen yapımızla, aracınızın ilk günkü performansına ulaşması için çalışıyor, sizin araçlarınıza da kendi aracımız gibi bakıyoruz.

Alanında uzman, deneyimli ve profesyonel bir ekiple Kayseri oto yedek parça sektöründe hizmet veren firmamız, her model ve marka araç için aradığınızı bulabileceğiniz geniş bir yelpaze ile hizmet vermektedir. Kaliteyi, güvenliği ve güvenirliği esas alan çalışma prensibimizle, müşteri memnuniyeti sağlama garantisi veriyor, giderek artan mutlu müşterilerimiz sayesinde bulunduğumuz bölgede liderlik konumuna hızla yükseliyoruz.

Firmamızda hem yedek parça satışı hem de tamir ve bakım yapılmakta, aracınızın ihtiyacına uygun çözümlere ömrü uzatılacak hizmetler verilmektedir. Otomobilleri seven, kullanım için neye ihtiyacı olduğunu en iyi şekilde gören ve aracınızın en iyi haline gelmesini sağlayacak tüm uygulamaları bilen ekibimizle, her daim en iyi hizmeti almanız için uğraşıyoruz. Hidrolik direksiyon kutusu temini ve tamiri, lift, kriko ve pompa temini ve tamiri verdiğimiz hizmetlerin başında gelse de biz her konuda yardımcı olabiliyoruz. Kendini sürekli geliştiren firmamız, seyahatlerinizin güvenle tamamlanması için canla başla çalışmaktadır. Öz Zirve Otomotiv ailesi olarak, her an yanınızdayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR