• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özakınlar İnşaat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oktay Yıldız

İnşaat işlemleri, arsa alım satımı, uygun fiyata daire ve dükkan satışı gibi konularda hizmet veren firmamızda sizler de ihtiyacınız olan inşaat işlemlerini firmamız farkıyla görebileceksiniz. Firmamız uzun yıllar inşaat işlerinde elde ettiği tecrübe ve deneyimleriyle sorunsuz bir hizmeti siz kıymetli müşterilerine sunabilmenin gururunu yaşamaktadır. Kendisini yetiştirmiş ekibimiz sayesinde aradığınız daireyi en uygun fiyata bulabilmeniz için en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Firmamız yenilikçi yapısı ve uzman kadrosu ile İstanbul Kadıköy’de yılların tecrübesini müşterilerine gururla sunmaktadır.

İstanbul inşaat olarak firmamız yılların getirdiği deneyimi kendi ilke ve prensiplerinden ödün vermeden geçmişten günümüze taşımış ve şuan da sürekli yenileme ve iyileştirme ilkeleriyle en kısa zamanda müşterilerine ulaşarak onların isteklerine zamanında ve sorunsuz bir şekilde cevap vermeye devam etmektedir. Firmamızı farklı kılan özellikleri arasında iş disiplinine ve titizliğine son derece dikkat etmesi gösterilebilir. Çünkü firmamız uzman ekibi ile planlı ve programlı bir şekilde işlerini yerine getirerek, en kısa zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye dönük çalışmaktadır.

İşimizde ilk ilkemiz müşteri odaklı çalışarak, müşterilerimizin hizmetimizden tam ve eksiksiz bir hizmet temin etmelerini sağlamaktır. Aradığınız arsa, dükkan, daire veya gayrimenkul gibi hizmetleri size uygun olacak fiyatlara göre sıralayarak bütçenize göre mekanları tercih edebilmeniz için işlerinizi kolaylaştırmayı planlıyoruz. Firmamız hakkında merak ettiğiniz bilgilere web sitemizden ve iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR