• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özçelik Oto Yıkama & Oto Kurtarma ( Bodrum Oto Çekici Hizmeti )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Özçelik

Özçelik Oto Yıkama ailesi olarak araçlar için verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden tanıtmaktayız. Araç sahipleri kullandıkları aracı belirli aralıklarla yıkamaya verir. Araçlar evde de yıkanabilir. Fakat evde yapılan yıkama işleminde hem daha fazla su harcanır hem de daha fazla enerji harcanmış olur. Enerjiden, zamandan ve sudan tasarruf etmek isteyen araç sahipleri araç yıkama hizmetimizden güvenle faydalanabilir.

Muğla otomotiv sektöründe verdiğimiz hizmetle araç sahipleri için geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Firma olarak yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız malzemelerle kaliteli, etkili ve doğru çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Firma olarak araçlar için iç ve dış yıkama yapıyoruz. Araçların dış temizliğini sadece suyla yapabildiğimiz gibi özel yıkama malzemeleri kullanıyor veya istek üzerine aracı silebiliyoruz. Araç lastiğinin temizliğini yapıyoruz. Araç içi detaylı temizlik çalışmalarımızla aracın koltuklarını, tavanını, tabanını ve paspaslarını da temizliyoruz. Araç sahiplerinin zamanından ve enerjisinden tasarruf sağlarken fazla su harcanmasının da önüne geçiyoruz.

Araçlar için verdiğimiz yıkama ve temizlik hizmetlerinin arasında far temizliği de yer alıyoruz. Araç farlarını temizliyor ve farların bakımını yapıyoruz. Kullandığımız özel malzemelerle herhangi bir problemin yaşanmasını önlüyoruz. Ekibimiz kısa sürede çalışmaları tamamlamaya özen gösteriyoruz. Araç yıkama ve temizleme işlemleri kısa sürede tamamlanıyor. Aynı zamanda firmamızda verilen tüm hizmetler uygun fiyat aralığına sahiptir. Sizler de aracınız için ihtiyacınız olan hizmetten güvenle ve uygun fiyatla faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR