• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özden Oto Tamir Yedek Parça

Adres :

Ödemiş Sanayi Sitesi 25 Sok No: 20 Ödemiş İzmir İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdinç Özden

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 497 20 07

Whatsapp 2:

0 (554) 194 15 26
Özden Oto Tamir Yedek Parça olarak izmir ödemiş ağır vasıta tamiri,izmir ödemiş ağır vasıta onarımı,izmir ödemiş ağır vasıta tamir ustası,izmir ödemiş kamyon tamir servisi,izmir ödemiş mercedes tamir servisi,izmir ödemiş araç kışlık bakımı,izmir ödemiş araç yazlık bakımı,izmir ödemiş ağır vasıta periyodik bakımı,izmir ödemiş ağır vasıta yol yardım,izmir ödemiş ağır vasıta yol yardım hizmeti,izmir ödemiş ağır vasıta yol yardım firması,izmir ödemiş ağır vasıta yedek parça servisi vb alanda hizmet vermeketeyiz

Profesyonel bir firma olma yolunda gereken adımları hızla atan kuruluşumuz, bugün geldiği noktada ilişkide olduğu müşteriler, iş ortakları ve ülkemiz nezdinde gurur verici işlere imza atmaktadır. Kuruluşumuzu ve beraberinde de ülke ekonomisini daha ileri noktalara taşıma gayretiyle hareket ettiğimiz bu yolda alanında uzman yönetici ve çalışanlarımız profesyonel katkı sağlamaktadır. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini sürdürebilmesi noktasında firmamız tarafından destek sağlanmaktadır.

Fiyatlarımızın ürünlerimizin kalitesine kıyasla uygun olması ve müşteri ihtiyaçlarının zamanında analiz edilebilmesi, ürünlerimize yoğun talep gösterilmesinin arkasında yatan en önemli sebepler arasında yer almaktadır. Misyonumuz müşterilerimizin taleplerini kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle karşılamaktır. Bunu sağlamak üzere teknolojinin en modern halini üretim sürecimizde değerlendirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR