444 24 98
  1. Eğitim
  2. Adana
  3. Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu

Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu İletişim Bilgileri

Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu

Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu olarak Adana-Yüreğir de hizmet vermekte olup özel okul eğitimleri,bursluluk sınavları,özel ortaokulları, özel ortaokul kolejleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Akdeniz Mahallesi 450. Sokak No: 10 Yüreğir/adana
Telefon 1 Telefon 0 (507) 864 35 18
Telefon 2 Telefon 0 (322) 311 11 81
Yetkili Yetkili Alper Mönür
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Adana » Yüreğir
Akdeniz Mahallesi 450. Sokak No: 10 Yüreğir/adana

Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu Firması Hakkında

Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu olarak Adana-Yüreğir de hizmet vermekte olupözel okul eğitimleri,bursluluk sınavları,özel ortaokulları, özel ortaokul kolejleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Özel Altınçağ Gelişim Ortaokulu FİRMA ETİKETLERİ

adana özel ortaokullar

ceyhan ortaokul kolej eğitimi

ceyhan özel ortaokul kolejleri

ceyhan özel eğitim veren ortaokullar

ceyhan bursluluk sınavı hazırlık

ceyhan özel ortaokullar

çukurova ortaokul kolej eğitimi

çukurova özel ortaokul kolejleri

çukurova özel eğitim veren ortaokullar

çukurova bursluluk sınavı hazırlık

çukurova özel ortaokullar

yüreğir ortaokul kolej eğitimi

yüreğir özel ortaokul kolejleri

yüreğir özel eğitim veren ortaokullar

yüreğir bursluluk sınavı hazırlık

yüreğir özel ortaokullar

adana bursluluk sınavı hazırlık

adana özel eğitim veren ortaokullar

adana özel ortaokul kolejleri

adana ortaokul kolej eğitimi

özel altınçağ gelişim ortaokulu adana


Devamını Göster