• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özel Bağış Sağlık Kabini ve Evde Sağlık Hizmetleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çiğdem Bağış

  • firma instagram

Sağlık alanında ilk yardım ve medikal ile tıbbi cihaz kullanımı profesyonel şekilde sağlayabileceğiniz sağlık kabini hizmetimiz ile sizlere bu alandaki en başarılı hizmetleri sunuyoruz. Pansuman işlemleri, dikiş alma işlemleri, serum takma ve enjeksiyon işlemlerini alanında uzman olan ekibimiz gerçekleştirmekte ve sizlere bu alandaki en başarılı hizmetleri sunabilmektedir.

Sağlık konusunda almanız gereken birçok hizmeti profesyonel ekibimiz ile sizlere sunmaktayız. Tıbbi alt yapısı ve gerekli tıbbi donanımları sağlanmış olan birimimizde sizlere bu alandaki en etkili çözümleri sunmaktayız. En başarılı şekilde sağlık hizmetlerini sizlere sunduğumuz sağlık kabinimiz ile pansuman işlemleri ve dikiş ile enjeksiyon işlemlerinin deneyimli ekibimiz tarafından yapılmasını sağlamanın yanında birçok sağlık hizmetini de sizlere sunabilmekteyiz.

İstanbul medikal ve tıbbi cihaz konusunda sağlık hizmetlerini sizlere sunan kurumumuz deneyimli ekibi ile evde sağlık hizmetlerini de sunmaktadır. Birimimiz dışında evlerde sağlık işlemlerinin yapılması ve gerekli müdahalelerin yapılması tarafımızdan sağlanmaktadır. Hastalar için gerekli olan sağlık bilgisi gerektiren konularda en başarılı hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Birçok sağlık hizmetini başarılı şekilde uygulayan kurumumuz kupa terapisinin yapılması, batık tırnak tedavisi ve piercing işlemlerinin yapılmasını da sağlamaktadır. Ayrıca kulak ve burun delme işlemlerini de sağlık şartlarına uygun bir şekilde yapmaktayız. Hastalar için oldukça önemli olan serum takma ve beslenme torbası takma gibi işlemleri de birimimizde veya evinizde yapabilmekte ve bu konuda sizlere en başarılı hizmetleri sunabilmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR