• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Bahar Çiçekleri Gündüz Bakımevi

Adres :

Zafer Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi 617.sokak No: 18 İncirliova Aydın Aydın » İncirliova

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kara-bahar Dereli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ibrahimkara0471@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 643 99 89

Whatsapp 2:

0 (536) 643 99 89
Saygı değer anne ve babalar dünyanın en güzel ve en değerli varlıkları olan evlatlarımızı sizler sevgiyle donatmayı hedeflerken, bizlerde
Özel Bahar Çicekleri Kreşi olarak onlara bu sevgiyi tamamlayacak ve hayata hazırlayacak eğitimin temelini vermek için gayret gösteriyoruz. Nitekim çocukların temel eğitimi almada en hızlı öğrenme ve eğitilme çağları 2–6 yaş dönemidir. Özel Bahar Çicekleri Kreşi olarak yaş gruplarına göre ayrılmış sınıflarda uzman öğretmen kadrosu ile tam gün ve yarım gün olmak üzere sizlere hizmet vermekteyiz. kurumumuzda doğal gıda ürünleri (Ev Yoğurd u)kullanılmaktadır.Gün içerisinde Sanat etkinliği , Matematik Etkinliği , Türkçe Dil etkinliği , Fen ve doğa etkinliği , Müzik Etkinliği , Serbest zaman etkinliği , Oyun etkinliklerimiz vardır.Ayrıca Branşında uzman öğretmenlerimiz tarafından Santranç Dersi , Konuşma güçlüğü dersi , İngilizce Dersi , Jimnastik , Bale , BSK(beden Eğitimi spor Kulubü) , Orff Eğitimi ve Müzik aleti Tanıtımı , Modern Dans , Halk oyunları , Motorik Özellikleri Geliştirme Çalışmaları derslerimiz verilmektedir. Özel Bahar Çicekleri Kreşi olarak hedefimiz öğrencilerimizi bireysel farklılıkları benimseyen bir ortamda, çağdaş yaşamın getirdiği bilgi, beceri ve değerlerle donatarak, paylaşmayı bilen, katılımcı, sorgulayan ve özgüveni gelişmiş bireyler olarak yetiştirmektir .
Sizin için uygun olan herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Faks veya e-posta yoluyla 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca aşağıdaki hızlı iletişim formunu kullanabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.
Zafer mahallesi zübeyde hanım caddesi 617 sokak no :18 Aydın -İncirliova
info@ozelbaharcicekleri.com
0 (256) 585 10 05
0 (536) 643 99 89

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR