• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özel Başakşehir Şeker Ağacı Anaokulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sezen Özberk

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul Eğitim Sektörü dünya üzerindeki en önemli sektörlerden birisidir. İnsan yetiştirme kavramı, toplum için saygın ve önemli bir değer demektir. Bunun farkında olan Özel Başakşehir Şeker Ağacı Anaokulu olarak eğitim küçük yaşta başlar demiş ve yola çıkmış bulunmaktayız. Anaokulu, eğitimin en birinci yuvasıdır. Bunun bilinci içerisinde hareket ederek dünyaya farkındalık olarak gözlerini yeni açmış öğrencilerimize büyük önem veriyoruz.

Anaokulumuz gerek sosyal gerek eğitsel aktiviteleriyle küçük yaştaki çocuklarla ilgilenmekte, oyun alanları ve yemek saatlerinde onlara günlük faaliyetleri ve sorumlulukları öğretme gayesi taşımaktadır. Önem verdiğimiz bu eğitsel faktörler öğrencilerimizin bulundukları yaşlar içinde zihinsel gelişimlerini sağlamalarına yardımcı olur ve sosyal hayatta günlük aktivitelere karşı onları yetiştirmeyi hedefler. Öğrencilerimize sağladığımız sosyal imkân, derste ve molalarda kendi aralarındaki iletişimi güçlendirmekte ve çevre edinmelerini sağlayıp kendi başlarına arkadaşlıklar edinmelerine fırsat verir. İletişim becerileri güçlenir, farkındalık duyguları gelişir ve kendilerini ifade etmeleri büyük ölçüde kolaylaşır.

Anaokulu olarak küçük yaştaki öğrencilerimize eğitsel faaliyetler, fen ve sosyal bilimlere dair eğlenceli deneyler ve eğlenceli dersler yanında onların kendilerini tanımaları ve yeteneklerini keşfetmelerine de yardımcı oluyoruz. Okul olarak her yönden öğrencilerimizin iyi ve bilgili, merhametli, kendi fikirlerini özgürce ifade edebilen bireyler olarak yetişmelerine özen gösteriyor, onlara saygı, sevgi gibi toplumun temelini oluşturan kavramları gerçek ve temel anlamlarıyla öğretmeye çalışıyoruz. Anaokulu olarak öğrencilerimizin eğitimi konusundan uzman kişilerle ve deneyimli öğretmenlerimizle ebeveynler arasında canlı bir iletişim kuruyor ve değerli öğrencilerimizin gelişimi için çabalıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR