• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Beylikdüzü Yaşam Sağlık Kabini

Adres :

Barış Mah. Bestekar Sok. Piramit Konutları No: 1 Daire: 3 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeyma Tunçay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 376 96 24

Sağlık Kabini sektöründe hizmet veren ve sektörde adından sıkça söz ettiren Özel Beylikdüzü yaşam sağlık kabini birmilyonnokta.com üyesidir. Profesyonel hizmetin ve kolay ulaşılabilirliğin etkin rol oynadığı sağlık kabinleri günümüzde sıkça tercih edilebilir duruma gelmiştir. Acil müdahale kapsamında hizmet vermesi ve talepleri karşılaşmasıyla hastanelerin ve sağlık ocaklarının yerini tutmaya başlamıştır.

Günlük hayatta ihtiyaç duyulan ve ilk müdahale gerektiren anlarda hizmet alabileceğiniz kabinimiz donanımlı ekipmanları ve alanında uzman çalışanlarıyla sağlık sektöründe önemli bir boşluğu doldurmak için çalışmaktadır. Bugünün dünyasında çözüm odaklı çalışmak için hizmet veren sağlık kuruluşumuz ilk müdahale, enjeksiyon, şeker ve tansiyon ölçümü, pansuman ve yara bakımı dahil birçok konuda hastalara yardımcı olmaktadır. Özellikle yaşam sağlık kabinimizde bulabileceğiniz gerekli hassasiyet gösterilerek hazırladığımız atom serumu ve PRP hizmetlerimizle farklılık yaratmak ve sizlerin her zaman tercih edebileceği bir kuruluş olmayı amaçlamaktayız.

Deneyimli ve işini severek yapan çalışanlarımız hasta memnuniyetini, etik değerlere bağlılığı, güler yüzlü çalışmayı ilke edinerek özveri ve kaliteyi bir arada sunma noktasında sizlere öncülük etmektedir. Kabinin günlük temizliği ve tıbbi gereçlerin sterilizasyonuna gösterilen azami önem ile üstlendiğimiz işin gerektirdiği ölçüde birinci sınıf hizmeti sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul sağlık kabini olarak daha az maliyetle hizmetin ihtiyacı olan herkese ulaştırılması, hayat kalitesinin artırılması ve gereksinimlerin pratik şekilde karşılanabilmesi için çabalamakta ve aynı zamanda siz hastalarımızın hizmetlerimizden rahatça faydalanabilmesine olanak vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR