• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özel Dermeram Sağlık Kabini

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Huriye Beyza Erfidan

  • firma instagram

Özel Dermeram Sağlık Kabini isimli güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamızın da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu biliyor muydunuz? Sağlık sektörünün ilk ve tek ismi olan firmamız, çokça tercih edilmektedir. Sunduğu özel ve kaliteli hizmet sayesinde yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, gece gündüz demeden sizlerin sağlığı için çalışmaktadır.

Konya sağlık özellikle evde sizlere hizmet sunmaktadır. Evde yanık tedavisi, evde hizmet veren hemşire, evde tansiyon ölçümü, evde dikiş alma ve daha birçok özel hizmeti ile firmamız yani başınızda hizmetinizdedir. Her geçen gün yenilenen ve durmadan büyüyen firmamız, sağlık sektöründe adını zirveye taşımayı başarmıştır. Sağlık bizden sorulur diyoruz ve zirvedeki yerimizi kimseye vermiyoruz.

Birbirinden çalışkan, atılgan, zeki, tecrübeli, işini seven ve atılgan çalışan kadrosu ile her işi dört dörtlük yapan firmamız, aynı zamanda çok uygun fiyata da hizmet vermektedir. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir firmadan uygun fiyata hizmet almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Bizleri arayarak eve çağırabilir veya randevu alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizdedir.

Özellikle yaşlı veya engelli hastalarımızın bakımını ve tedavisini yapabilmek için evde hizmet verme olanağı sağlamaktayız. Sizler de kaliteli hizmeti evinizde görmek istiyorsanız, iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Unutmayın sağlık her şeyden önce gelir ve sağlığımız olmadan biz hiçiz. Sağlık konusunda kendimizi ertelemeyelim ve birlikte sağlıklı yaşamın adımlarını atalım. Bu yolda hiçbiriniz yalnız değilsiniz, sağlık hizmeti olarak her zaman yani başınızda hizmetinizde olduğumuzu tekrar hatırlatmakta fayda var.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR