• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Efe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres :

Güneştepe Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Cad. No: 62 İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Efe Hidayet Küçük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

efehidayetkucuk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 713 19 34

Diş hekimliği alanında mükemmel hizmetleri ile öne çıkan Özel Efe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği markamız, sektöründe lider ve öncü hizmetleri ile tanınmaktadır. Günümüzde oldukça önemli bir yere sahip olan diş ve ağız sağlığı alanında oldukça profesyonel ve üstün bir yetkinlikle hizmet veren markamız, kendi sektöründe bir numara olmak adına üstün çaba sarf etmektedir.

Özel Efe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, hastalarımızın sağlıklarını çok önemsiyor ve her türlü çalışmalarımıza da insan sağlığı odaklı olarak gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Çok daha güzel ve sağlıklı gülüşler için büyük bir yetkinlik ve öncü hizmet standartları ile çalışan markamız, sektöründe lider ve öncü firma olmak adına da büyük bir gayret ve efor sarf etmektedir.

Çürük diş çekimi, diş kanal tedavisi, diş dolgusu yapımı ve profesyonel implant tedavisi gibi onlarca farklı alanda direk olarak hizmet veren Özel Efe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz, alanında deneyim sahibi ve uzman diş hekimi kadrosu ile hizmetlerine hiç hız kesmeden devam etmektedir. İstanbul Güngören özel ağız ve diş sağlığı polikliniği merkezimiz ile diş sağlığı sektörümüzdeki lider ve öncü çalışmalarımıza devam ediyor ve bütün hizmetlerimizi de en hızlı ve en etkin şekilde sunmaya büyük özen gösteriyoruz. Gün içerisinde bizlere diş polikliniğimiz veya GSM telefon numaramız aracılığıyla büyük bir kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR