• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özel Hayal İzcileri Anaokulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sinem Tan İnce

reklam logosu

Hayal İzcileri Anaokulu’ na hoşgeldiniz. İstanbul Sarıyer Anaokulları arasında hizmet veren anaokulumuz, okul öncesi çocuklarımızın zihinsel ve bedensel gelişimine katkıda bulunarak okul sürecine hazırlanmalarını, diğer arkadaşları ile doğru iletişim kurmalarını, dengeli uyku ve beslenme ile sağlıklı ve mutlu büyümelerini amaçlamaktadır.

Okulumuz Sarıyer anaokulları içinde bulunmakta olup, Sarıyer’in en güzel mahallelerinden birinde ulaşımın dibinde, bir o kadar da trafik gürültüsünden uzak, 1000 metrekare arsa içerisinde kurulmuştur. Geniş meyve bahçeşi içinde bulunan 3 katlı villa tipindeki okulumuzda 4 sınıf, 1 uyku odası, 1 ortak oyun alanı, trafik parkuru, açık oyun alanları bulunmaktadır. Okulumuzda yarım gün ingilizce, branş öğretmenleri eşliğinde mental aritmetik, jimnastik, bale, drama, psikolog desteği ve müzik gibi eğitimler verilmektedir.

FELSEFEMİZ

Hiçbir insan başarısız değildir. Bu görüşümüzü doğrulayabilmek amacıyla öğrencilere özel programlar uygulanmaktadır. Okulumuz, çocuklarımıza sadece olumlu davranışlar verebilmek için kurulmuştur. Çocuğun zihinsel ve bedensel gelişimi, mutluluğu daima ön plandadır. Çocuklara sadece bilgi vermek yerine, oynanan oyunlar ve onlara yüklenen sorumluluklar sayesinde düşünebilen, toplumsal duyarlılığı yüksek bireyler olmaları için çabalamaktayız. Sarıyer anaokulları içindeki Hayal İzcileri Anaokulu, başarılı bireyler yetiştirmeyi ve bu başarının sürekliliğini hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Sunulan eğitim – öğretimle sorgulayan, düşünen, bilgi, davranış, beceri ve tutumları ile fark yaratan bireyler yetiştirmek aynı zamanda kurumsal imajıyla, yenilikçi ve lider bir kurum olmaktır.

İŞLEYİŞ İLKELERİMİZ

Hayal İzcileri Anaokulu kurumsal başarısını, ilkelerini velileri ile birlikte kararlılıkla sürdürmesine dayandırmaktadır. Hayal İzcileri’nin yüklendiği sorumlulukları gerçekleştirirken, velilere de sorumluluklar düşmektedir. Bu sorumluluklar, Veli – Okul, Veli – Öğretmen, Veli – Öğrenci, Veli-Servis İşleyiş İlkeleri olarak tanımlanır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR