• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Karadeniz Akasya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Toptepe

Merkezimiz ruhsal, bedensel veya zihinsel hastalıklara sahip çocuklarımızın işlevsel olarak var olan kayıplarını gidererek kendi ihtiyaçlarını yerine getirmelerini sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Bu becerileri kazandırdığımız sırada tabi ki çocuklarımızın koruyucu sosyal bakım hizmetleri de sunuyoruz. Özel ilgi isteyen çocuklarımızın yanında olarak gerekli eğitimsel şartları oluşturuyoruz. Rehabilitasyon merkezimizin kendisine ilke edindiği bazı unsurlar mevcuttur. Bu unsurların başında çocuklarımızın ve siz değerli ailelerinin mutluluğu gelmektedir. Merkezimizde mutlu olmayan hiçbir çocuk kalmayacaktır. Mutluluğun ve küçücük bir tebessümün kaynağı olabilmek adına elimizden gelen bütün imkânları kullanıyoruz ve kullanmaya da devam edeceğiz.

Rehabilitasyon merkezimizde özel çocuklarımız için alanında profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımıza yer veriyoruz. Ekip arkadaşlarımız rehabilitasyon alanında gerekli olan eğitimi başarılı şekilde tamamlamış ve tecrübeleri ile de bu mesleğe olan uygunluklarını kanıtlamışlardır. Çocuklarınızı en güvenilir ellere bırakmak sizlerin de hakkı. Biz firma olarak kendimize güveniyor ve başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Giresun eğitim sektörü olarak şimdiye kadar pek çok çocuğun hayatında tebessüm olmayı başardık. Çocuklarınızın gelişim göstererek başarılı bir geleceğe sahip olması için gerekli olan bütün eğitimleri kalitemiz ile sunuyoruz. Bizler her yaş aralığında ki çocukların dilinden anlıyor ve işimizi nasıl yapmamız gerektiğini biliyoruz. İyileştirme çabalarımız hiçbir zaman boşa gitmedi. Hep bir ışık gördük ve gelişmeleri olumlu dönütlerle takip ederek eğitimlerimizi sürdürdük.

Sizler de sektörün en kaliteli rehabilitasyon merkezi ile çalışmak istiyorsanız biz buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR