• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Karanfil Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres :

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Ankara Bulvarı No: 19/b Çubuk/ankara Ankara » Çubuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Tokur

E-Posta Adresi :

karanfiladsp@gmail.com

Ankara sağlık sektöründe yer alan firmamız tecrübesi ve bilgi birikimi ile hizmet sunmaya devam ediyor. Ağız ve diş sağlığı polikliniğimizde uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi belirlediğimiz ilkeler çerçevesinde gerçekleştirerek kalitemizi her geçen gün biraz daha arttıracak adımlar atıyoruz. Firmamızın önceliği hasta memnuniyetini ve beğenisini kazanmaktır. Hastalarımızın memnuniyeti ile çıkmış olduğumuz sağlık yolculuğunda güler yüzlü ve başarılı bir firma olduğumuz için gurur duyuyoruz.

Pek çok insanın korkulu rüyası olan ağız ve diş sağlığı merkezleri aslında hayatın merkezinde yer almaktadır. Korkularınızı en alt seviyeye indirdikten sonra acısız işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Diş ile ilgili aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri sunan polikliniğimiz çocuklar için de özel bir alan oluşturmuştur. Çocuklarınızın korkmadan hatta eğlenerek diş tedavisi görebileceği merkezimizde profesyonel kişiler çalışmaktadır.

Alanında yeterli eğitimi alarak uzun yıllar boyunca tecrübe kazanmış olan ekip arkadaşlarımız sayesinde kaliteli hizmet daha kolaydır. Bizi bulunduğumuz noktaya kadar getiren ekip arkadaşlarımız ve siz değerli hastalarımız olmuştur. Başarımızda ki payınızı inkâr edemeyiz. Daha sağlıklı yarınlar yaşamak ve ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsanız sizler de en kısa süre zarfında polikliniğimizi ziyaret etmelisiniz. Başarılı bir muayeneden sonra izlenecek yol belirlenir ve hemen tedaviye başlanır.

Kalitenin ve başarının adresine güvenerek atığınız adımdan pişman olmayacaksınız. Randevu almak veya ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için internet sitemizde yer alan numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR