• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Konyaaltı Akademi

Adres :

Arapsuyu Mah. 640 Sok. Ahi Centrum Apt. No: 2/1 Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Arıcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (501) 330 23 33

Whatsapp 2:

0 (538) 597 35 31

Özel Konyaaltı Akademi olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya eğitim sektöründe hizmet vermekte olan Özel Konyaaltı Akademi olarak bizi tercih eden öğrencilerimize zorlu yks ve lys yolunda desteklemekteyiz. Bizi tercih eden öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim alması için çalışmaktayız. Bu doğrultuda mesleğinde en iyi olan öğretmenler ile çalışmaktayız. Mesleğinde en iyi eğitimlerini almış, deneyimli, çalışkan ve özverileri öğretmenler ile çalışmaktadır.

Eğitim merkezimiz diğer merkezlerden ayıran temel özellikleri vardır bu özellikler; az sayıda oluşturulmuş özel sınıflar, her hafta düzenli deneme sınavı, soru çözüm saatleri, birebir bireysel rehberlik ve sessiz ders çalışabilmek için kütüphane gibi özelliklerimiz sayesinde hem bizi diğer eğitim merkezlerinden hem de öğrencilerimiz diğer öğrencilerden ayrılmaktadır.

Eğitim kurumumuzda çalışan her öğretmen ve diğer çalışanlarımız tim maddi menfaatlerden sıyrılmış bir şekilde çalışmaktadır ve sadece öğrencilerimizin önündeki sınava en iyi ve en doğru hazırlığını yapmasını sağlamak için özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerinden ve eğitimlerden rahat bir şekilde yararlanabilmeniz için en uygun fiyat politikası ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışmaktayız. Verdiğimiz eğitimden yararlanmak ve hazırlandığınız sınava en doğru çalışmaları yapmanız için tek yapmanız gereken kurumumuza gelip kayıt işlemlerinizi tamamlamaktır. Sizin başarınızın bizim de başarımız ve mutluluğumuz olduğunuz ve bu doğrultuda çalıştığımızı unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR