• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özel Minikcanlar Anaokulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Canbulan

  • firma fb
  • firma instagram

3 ile 6 yaş arası çocuklarımız için hizmet veren anaokulumuz, kaliteli eğitim için gerekli donanıma ve uzman eğitimcilere sahiptir. Burada minik canlarımız için kusursuz hizmet vermekteyiz. Nedir bu kusursuz hizmet derseniz insani değerlerin kazandırılmasından temel derslere girişe kadar, kişisel gelişimden sosyal aktivitelere kadar ve daha birçok şey. Uzman kadromuzla Adana eğitim sektöründe çocuklarımız için kaliteli ve eksiksiz hizmetlerimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana Seyhan halkının güvenini kazanmış olduk. Bu güven duygusunu zarar gelmemesi adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz.

Tam gün eğitimlerimizle günde üç yemeklerimizi düzenli olarak veriyoruz. Sağlığa uygun, doğal ve lezzetli yemeklerimizi çocuklarımız için özenle hazırlıyoruz. Resim, müzik ve tiyatro çalışmaları, İngilizce ve yoga çalışmaları, değerler eğitimi, birinci sınıfa hazırlık, dans ve jimnastik çalışmaları, ücretsiz pedagog desteği çocuklarınız için verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Ücretsiz servisimizle çocuklarınızı adresinden alarak tekrar adresine teslim ediyoruz. Üstelik bu çalışmalarımız sadece 750₺. Kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Çünkü çocuklarınıza, çocuklarımız gibi bakıyoruz. Onlara özenle ve ilgiyle yaklaşıyoruz. Kendilerinin bir birey olduklarını, kendi kararları olduklarını, kendilerini ifade edebilmelerini sağlıyoruz. Geleceğimize ışık tutmaları için, kendi ayakları üzerinde güçlü durabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kendimizi geliştirerek çocuklarımız için en iyi eğitimi tüm kalitesiyle vermeye devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar