• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Nefes Sağlık Kabini

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Eken

İnsan sağlığı her şeyin üstünde olup her şey buna temellidir. İnsanın önemini kavrayarak iş profili belirlemek gerektiğinden sağlık alanı her diam diğerlerinden bir adım önde olacaktır. Özel ya da kamu kuruluşlarında verilen hizmetler devlet kontrollü özel sektörlerce de yürütülerek aranan hizmetlere daha kolay ulaşma olanağı sunuluyor.

İzler sağlık alanında aranan özel bakım için hizmetleri sunan kurum olarak iş profilimizden bahsetmemiz gerekiyor ise özel bakım için hemşirelik hizmeti ile evlerde bakıma olanak sunuyoruz. Bunun dışında evlerde sunduğumuz özel sağlık hizmetleri ile yaşlıların bakımını zorlanmadan yerinde yapmaya olanak sunuyoruz. Bu sayede yorgun olan yaşlılarımızı hareket ettirmeden rahatını bozmadan tedaviye yardımcı oluyoruz.

Konya Selçuklu Özel Nefes Sağlık Kabini olarak sunduğumuz evde bakım ile insan sağlığına gereken önemi her daim gösteriyoruz. Enjeksiyon için de evlere gelebilmekteyiz. Diğer yandan da sonda takımı ve sağlık kabini gibi birtakım aranan hizmeti bünyemizde bulundurmaktayız.

İnsan sağlının öneminden hareket ile oluşturduğumuz uzman ekip üyelerimiz ile birlikte gereken eğitim süzgeçlerinden geçerek bu alanda uzmanlaşmış kimselerden oluşan kadromuz ayrıca da oldukça güler yüzlü olarak arana hizmeti sunar. Diğer yandan öne arz eden yenilikçilik yönümüz ile birlikte kullanılan her ekipman desteğimizin de modern seçeneklerden oluşması ile birleşen tüm bu donanımlar bizleri alanında güvenilir yapıyor. Ayrıca da hizmet sunmaya başladığımızdan bu yana her daim müşterileri dinleyerek hareket etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR