• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özel Özüm Çocuk Anaokulu ( Kastamonu En İyi Anaokulu )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kazım Elmacı

reklam logosu
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com ailesine yeni katılan Özel Özüm Çocuk Anaokulu isimli firmamız, çocuklarınızın daha sağlam bir geleceğe sahip olması için canla başla çalışıyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, yüzlerce çocuğu mezun etmiş ve onlarca yeteneği de keşfetmeyi başarmıştır. Okul öncesi eğitimi son derece önemlidir ve okuldan önce Anaokulu eğitimi görmüştüm çocukların diğer çocuklardan farklı olarak hayata bir adım daha önden başladığını belirtmek isteriz. Öğrenmeye bir yıl öncesinden başlayarak okul hayatından önce sosyal bir atılım yapan çocuklar okul hayatına adaptasyon sürecini geçmiş olup okul ortamına ayak uydurarak öğrenmeye hazır hale gelmiş bulunmaktadırlar.

Kastamonu eğitim, sizlerin gönül rahatlığı ile çocuklarınızı getirip kaydederek kaliteli ve güvenilir eğitimimizden faydalanmasını sağlayacağınız tek firmadır. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan firmamız, işinin ehli çalışanları ile eşsiz bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Birçok özel çocuğun eğitim sorumluluğunu da almış olan firmamız, çocuklar arasına fark koymaksızın son derece özenli bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Sizler de çocuklarınıza sağlam bir gelecek için sağlam adımlar attırmak istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Firma müsait sosyal medya hesabından bizleri takip ederek sunmuş olduğumuz kaliteli hizmete ve eğitim materyallerimize ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim numaramız üzerinden de bizleri arayarak detaylı bilgiye ulaşmanız mümkündür. Sizlere sunmuş olduğumuz her hizmette kaliteyi doruklarda yaşatmanın gururunu yaşıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR