• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Yarınlar İçin Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Seymen Mahallesi B 130 Karayolu Caddesi No 77/a Başiskele Kocaeli Kocaeli » Başiskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Özoğlu

E-Posta Adresi :

mustafaozoglu06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 465 10 12

Whatsapp 2:

0 (535) 465 10 12

Özel Yarınlar İçin Özel Rehabilitasyon ve Otizm Merkezi

Dezavantajlı bireylere spor ve yaşam liderliği hizmeti sunarak hayata kazandırıyoruz..

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

İnsan kaynakları alanında ortaya koyduğumuz ayrıcalıklı tavır sayesinde bugüne kadar her birinin uzun süre boyunca çalışmaktan gurur duyduğu ve memnuniyetle ayrıldığı bir firma olmanın kıvancını da taşıyoruz.Adil hizmet anlayışımızı temel etik kuralı olarak benimsediğimiz firmamızda tüm müşterilerimizin aynı hizmet kalitesini aldığından emin olmak adına tüm ekibimizin ortak değerlere sahip olmasına yönelik kurum içi eğitimlerle de kurum kültürümüzü geliştiriyoruz.
Her geçen gün ulaştığımız otizm hastaları sayılarında sürekli olarak bir artış hedeflediğimiz çalışmalarımızda bunu başarmak için tüm personelimizin gerekli eğitimlerini aksatmadan almasını sağlıyoruz. Bu sayede sadece bireysel müşterilerimiz için değil kurumsal çapta olan müşterilerimize de en iyi şekilde hizmet verebiliyoruz. En fazla önem verdiğimiz personel eğitimlerimize ek olarak firmamızın faaliyet gösterdiği tesis ve büro sahaları noktasında da donanımlı olmasını sağlayarak sektörün profesyonelleri ile ortak bir şekilde çalışmanın ayrıcalığını deneyimleyebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR