• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özeller Besicilik

firma adresi

Adres :

Yüzbaşılar Mahallesi 3016 Sokak No: 7 Kocaeli » İzmit
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ersin Özel
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (535) 573 78 17

  • firma fb

Uzun yıllardan beri küçükbaş ve büyükbaş kurbanlık satışı alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Özeller Besicilik, birmilyonnokta.com ailesinin önemli üyelerinden biridir. Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz. Hijyenik ve modern tesislerimizde özenle büyüttüğümüz hayvanlarımızı, kurbanlık ve adaklık ihtiyaçlarınızda sizlerle buluşturuyoruz. Firmamızın en büyük önceliği, müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Kocaeli hayvancılık sektöründe yer alan firmamız, bölgenin en çok tercih edilen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Birçok çeşit kurbanlık satışımız bulunmaktadır. Koyun, koç ve dana gibi birçok çeşidimizden temin edebilirsiniz. Hisseli bir şekilde küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarımızdan satın alabilirsiniz. Firmamızın bir diğer hizmeti de, hayvan alım ve satımıdır. Hayvanlarınızı sizlere uygun olacak fiyattan satın alıyoruz.

Firmamız, hayvanlarının sağlık kontrollerini düzenli olarak yaptırmaktadır. Bu sayede, sağlıklı ve verimi yüksek kurbanlıklar sunabiliyoruz. Kurbanlık ve adaklık hayvanlarınızı, hijyenik ve dini kurallara uygun şekilde kesiyoruz. Hayvan parçalama ve paketleme hizmetlerini de sizlere ek olarak sunuyoruz. Dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçmek oldukça basit bir işlemdir. Kurbanlık ve adaklık hayvanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Uygun fiyatlı kurbanlıklar için en doğru adresten hizmet almak için besi çiftliğimize davetlisiniz. Yüksek verime sahip kurbanlıklarımız ile her daim hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR