• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özen Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Feyyaz Halitoğulları

Bir yaşam alanını veya bir çalışma alanını bambaşka bir hale getirmek daha farklı bir hayata başlangıç oluşturmanın ilk adımlarından biridir. Bu nedenle değişim sağlayabilmek için yapılması gereken uygulamalar total olarak dekorasyon adını almaktadır. Dekorasyon, açık veya kapalı herhangi bir alanda değişim gerçekleştirmek ve en uygun yapıyı sağlamak için verilen hizmetlerin bütünüdür. Dekorasyonda; tadilat, tamirat, boya, badana, inşaat, zemin kaplaması, mimari, ışıklandırma ve havalandırma çalışmaları birçok adım yer almaktadır. Bu konuda hizmetler almak için İstanbul Avcılar ilçesinde yaşıyorsanız, Özen Dekorasyon firması olarak sizlere hizmet sağlıyoruz.

Özen Dekorasyon firması olarak işletme alanlarında veya ev alanlarında istenilen dekoratif görüntülerin gerçekleştirmesi için özellikle iç dekorasyon hizmetleri sağlayabiliyoruz. Bu kapsamda İstanbul iç dekorasyon sektörü içerisinde Avcılar ilçesinde yer alan bir işletme olarak İstanbul'un her noktasına ulaşan bir hizmet ağı oluşturuyoruz.

Firmamızın gerçekleştirdiği temel iç dekorasyon hizmetleri arasında birçok farklı kalem bulunmaktadır. Bu hizmet türleri arasında iç cephe boyama, boya badana işleri, tadilat tamirat, saten boya uygulaması, laminat parke, yapı dekorasyon, dış cephe boyama, asma tavan uygulaması, alçıpan işleri, gergi tavan uygulaması, mantolama çalışmaları, duvar kağıdı kaplama ve duvar kaplama çalışmaları bulunmaktadır.

Çalışma gerçekleştirilecek alanda kapsamlı bir inceleme gerçekleştirdikten sonra dekorasyon noktaları belirlenir. Sonrasında bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde ürünler, sistemler ve proje çalışmaları sağlanarak en uygun fiyatlar ve en uzman personeller ile hizmet sağlanır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR