• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özer Grup Lastik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kamil Özer

Özer Grup Lastik , otomobil sahiplerine ürün seçiminde kolaylık, tek noktadan tüm işlemlerin takibi ve avantajlar dünyası sunan Türkiye'nin en kapsamlı otomotiv elektronik platformudur. Her gün yeni ürünler ekleyerek, montaj noktaları ve hizmet tedarikçileri ile yeni anlaşmalar gerçekleştirerek, sizi her türlü ihtiyacınızla ilgili otomobilinizin gidebileceği her yerde güler yüzle karşılamak için çalışıyoruz.

Lastik Değiştirmenin En Kolay Yolu
Otomobilinizle trafiğe çıktığınız andan itibaren sizi koruyacak en önemli unsur lastiktir. Çeşitli önemler alıp, üstün bir dikkat gösterseniz de lastikleriniz kullanım standartlarına uygun olup doğru seçim yapılmadıysa bir anlamı kalmayacaktır, bu bir güven meselesidir. Özer Grup Lastik sizler için önde gelen ve en çok tercih edilen lastik markalarını bir araya getirir. Ürün seçimini kolayca yapabilmek için araca göre seçim uygulamasından faydalanabilir, lastik uzmanlarımızdan canlı destek alabilir veya ürün arama uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.Oto lastiklerde mevsim tercihinize göre yaz-kış aracınıza uygun lastik ebat bilgisine göre taban genişliği-kesit oranı-jant çapı, hız-yük endeksleri ve lastik özelliklerine göre aramalar yapabilirsiniz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar