• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özge Moda Gelin Tasarım Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özge Çalışkan

Gelinlik tasarımı konusunda sizlere başarılı şekilde hizmet sunarak en güzel gelinlik modellerini üreten firmamız ayrıca nişan ve kına geceleri içinde en güzel elbiselerin tasarımını ve üretimini yapmaktadır. Sizlerin en güzel ve özel olan düğün günlerinde çok güzel bir gelinlik sahibi olması en çok istenen durumdur. Bunun sağlanması için firmamız sizlere en güzel gelinlik model ve tasarımlarını sunmaktadır.

Kadınların en çok önem verdiği kıyafetlerin başında gelen gelinliklerin tam olarak istendiği şekilde tasarlanması ve hatta hayal edilenden bile güzel olması sizlere sunduğumuz hizmetler ile sağlanmaktadır. Gelinlik konusunda sizlere oldukça fazla model ve seçenek sunan firmamız bunun yanında sizlerin istediği model ve tasarımları da hazırlamaktadır.

Tekirdağ tekstil giyim ve gelinlik alanında başarılı hizmetler sunan firmamız en güzel gelinlik modelleri ve tasarımlarını yapmaktadır. Bu nedenle de çok tercih edilmekte ve ilgi görmektedir. Çok özel olan düğünleriniz yanında nişanlarınız içinde en güzel nişan kıyafetinin hazırlanması firmamız tarafından sağlanmaktadır. En güzel nişan kıyafeti modelleri ve tasarımlarına ürün seçeneklerimizden ulaşmanız mümkündür.

Konusunda uzman ve oldukça yetenekli olan terzilerimiz ile sizlere en başarılı çalışmaları yapabilmekteyiz. Özellikle gelinlik konusunda sizlere en güzel modelleri ve tasarımları sunarak bu güzel gününüzde tam olarak istediğiniz gibi görünmenizi sağlıyoruz. Firmamız bu alanda sunduğu başarılı hizmetleri ve en güzel gelinlik modelleri ile sizler tarafından çok tercih edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR