• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgün Cadde Kuaför

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 58/ A Üsküdar İstanbul İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akkız Bulut

E-Posta Adresi :

ozguncadde@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 383 85 22

Firmaya Mesaj Gönder

Özgün Cadde Kuaför

Güzellik merkezi ve güzellik salonu olarak İstanbul Üsküdar da hizmet vermekteyiz.

Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Takım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır. Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.
Güzelliksektörü için sürekli olarak yenilik ve çalışmalar sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Profesyonel çözümler sunabilmek adına sunmuş olduğumuz hizmetlerde, alanında deneyimli çalışan kadromuz yer almaktadır. Özgün Cadde Kuaför firması olarak, daha çok kitleye hitap edebilmek için günümüz teknolojinden yararlanmakta ve müşterilerimizin ortak sorunlarına hitap edebilecek şekilde işlemler sağlamaktayız. Özgün Cadde Kuaför olarak kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, sektörde öncü markalar arasında yer alma hedefi içerisindeyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde dürüst, ahlaklı ve güvenilir hizmetleri sağlama amacı içerisine girmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR