• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgün Organizasyon

Adres :

Orta Mahallesi Cemil Şensoy Caddesi No: 73/b Çarşamba Samsun Samsun » Çarşamba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Gültekin

E-Posta Adresi :

fatihgultekin55@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 551 75 75

Whatsapp 2:

0 (543) 924 14 14

Çarşamba’da hizmet vermekte olan Özgün organizasyon renkli ve yenilikçi tarzıyla özel günleriniz için aranan bir isim olmayı başarmıştır. İşini severek yapan güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde hiçbir aksilik yaşamadan özel günlerinizi şenlendireceksiniz. Sürekli kendini geliştirmesi ve sizlerle olan iletişimi sayesinde her daim memnun kalmanızı sağlayan müşteri mutluluğu garantili çalışma şeklimizle sizde özel günlerinizi bize emanet edebilirsiniz.

Samsun eğlence sektörüne kendine has tavrı ve tarzı ile yeni bir soluk getiren organizasyon firmamız sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. Sadece bir defa olan bu özel gün ve gecelerin telafisi olmadığını çok iyi bile ekibimiz sizlerin eğlencesi için çok çalışmakta ve emek vermektedir.

Orkestra, ses ve ışık sistemleri, kamera, kına-sünnet ve nişan tahtı, gelin yolu gibi birçok hizmeti bünyesinde barındıran firmamız güvenilirliği ve kalitesiyle her zaman sizlerin ilk tercihi olmuş ve bu konuda rakiplerini geride bırakarak sektöründe lider konuma gelmeyi başarmıştır. Tercih edilirliği yoğun programından belli olan firmamızın göstermiş olduğu bu başarı asla tesadüf değildir.

Sektöründe ki gelişmeleri yakından takip edip sürekli yenilen kına ve düğün konseptlerine en iyi şekilde uyum sağlayan organizasyon firmamız uygun fiyat seçenekleri ile her açıdan avantajlı olmanızı sağlamaktadır. Yoğun olan programımızdan faydalanmak için erken rezervasyon yapmanızda fayda vardır. Bizi tercih eden her müşterimiz gibi eğlencenin tadını çıkaracak ve pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR