• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özgür Tekstil

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhsin Çitil

reklam logosu
  • firma instagram

Tekstil Giyim sektöründe İstanbul/ Esenler’ de faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına açılmıştır. Tekstil adına geniş bir çerçeveye sahip olan firmamızın verdiği hizmetler ise, kumaş temizleme hizmeti, logo dikim hizmeti, iplik temizleme hizmetleridir. İstanbul’ da verdiğimiz hizmetler ile gün geçtikçe daha da tanınır olduk.

İnsanoğlunun en önemli gereksinimlerinden biri de giyimdir. Bizleri diğer canlılardan ayıran en belirgin özellik giyinmektir. Kıyafetlerimizin sağlıklı ve düzenli olması gerekmektedir. Bazı ucuz ve sahte ürünlerin cildimizde sağlık problemleri oluşmasına neden olmaktadır. Bunları önlemek adına gerekli bilgiye sahip olmak için bilinçli olmamız gereklidir. Sadece giyim olarak düşünmez isek hayatımızın her alanında kumaş ile üretilen yüzlerce çeşit ürün vardır. Özgür Tekstil olarak sizlere bu ürünleri en temiz haliyle ve tam, eksiksiz sunmak için çaba gösteriyoruz.

Uzman yöneticilerimiz, profesyonel çalışanlarımız ve yetişmiş insan kaynağımız ile sektörel ihtiyaçları doğru anlayarak modern teknoloji ile birleştirip, kuruluş değerlerimizin en önemlisi olan kurumsal kaliteyi referans almak tek amacımızdır. Kuruluşumuz yenilikçi, değişim ve gelişime açık, müşteri odaklılığını dikkate alan, müşterinin ekonomik durumunu da dikkate alan, rekabetçi dengeyi gözeterek yolunda sağlam adımlarla ilerleyen bir kurumdur.

Sektörün gelişmelerini takip ederek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz bizleri bir adım öne taşımaktadır. Bizlere ulaşarak bilgi almak isteyen müşterilerimiz 05388753556 telefon numarasından arayabilir. Güvenilir hizmet ve kaliteli ürün dileyen tüm müşterilerimizi firmamıza bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR