• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgüven Halı Yıkama Fabrikası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Demir

Halılar, bütün evlerin olmazsa olmaz eşyalarından birisidir. Evlerde rahatlığın ve konforun simgesi olan halılar, aynı zamanda dekorasyonun, tasarımın da en önemli parçalarıdır. Bu yüzden de özenle seçilir, birçok farklı detay düşünülerek yaşam alanlarına dâhil edilir. En çok temas edilen ürünlerin başında geldiği için de düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Her ne kadar günlük süpürülse de evlerde klasik yöntemlerle halıların tamamen temizlenebilmesi imkânsızdır. Ankara Mamak’ta hizmet veren Özgüven Halı Yıkama Fabrikası işletmemiz, yılların bilgi birikimi ve deneyimini gelişmiş altyapısıyla tercihe sunuyor.

Ankara hizmet sektörünün kurulduğu günden bu yana en çok tercih edilen markalarından birisi olan firmamız, halı yıkamayı ileri teknoloji makineleri ile donatmış fabrikasında yapıyor. Fabrikamızda halılarınızın modeli ve hammaddesi her ne olursa olsun en sağlıklı yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Tozlarını alıyor, en uygun deterjanlarla derinlemesine yıkayarak kirlerinden, lekelerinden arındırıyor, sıkma işleminden sonra kapalı alanlarda havalandırarak ambalajlayıp teslime hazır hale getiriyoruz.

Kaliteden ödün vermeyerek yürüttüğümüz hizmetlerimizde halılarınızı evlerinizden alıp yine evlerinize ücretsiz servi hizmetimizle teslim ediyoruz. Halılarınızı renklerine ve türlerine göre işleme tabi tutuyor, en özel halılarınızı dahi başarıyla temizliyoruz.

Firmamız tarafından kullanılan bütün deterjanlar insan ve canlı sağlığına zararlı hiçbir etken taşımaz. Halılarınızı yıpratmaz. Kirlenmesini geciktirdiği gibi bütün inatçı lekelerin dahi kolayca çıkarılmasını sağlar. Yine koltuk yıkama, perde yıkama, battaniye yıkama, overlok gibi hizmetlerimize de bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR