• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ozi Hair Lounge

Adres :

Pancarlı Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 72 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Damar

E-Posta Adresi :

oguzhanoguzhandamar@hotmail.com

Güzellik, bakım ve saç tasarımı alanında profesyonel çalışmaların yapıldığı salonumuzda sizlere en başarılı hizmet sunmaktayız. Özel ve profesyonel saç tasarımını yaparken sizlere bu alandaki en başarılı hizmetlerimizde. Saç stilinizi değişmek için veya özel günler için ayarlama saç tasarımı işlemlerinde sizlere ...

Konusunda uzman olan ekibimiz ile konforunuz için özel olarak dekore edilmiş salonumuzda sizlere en başarılı hizmetler sunmaktayız. Profesyonel saç tasarımı yapan ve başarılı salon için güzelliğinizi ön plana çıkartacak bakım işlemlerini de hazırlamak için yapabilmekteyiz. Saç bakımı ve yüz ile el ayak bakımı konusunda sizlere profesyonel ekibimiz ile hizmetler sunmaktayız.

Gaziantep güzellik merkezi olarak saç tasarımı, makyaj ve güzellik bakımları konusunda profesyonel hizmet sizlere sunabilmekteyiz. Düğün ve nişan ile kına gecesi gibi özel günlerde en başarılı saç tasarım ve makyaj çalışmalarını yapan ekibimiz sizlerin çok güzel görünmesini bekliyor. Bu alanda uzman olan ekibimiz yıllardır bu alanda uzman olan mühendislerimiz.

Profesyonel saç tasarımını sizlere özel çalışmalarla ilgileniyor salonumuz özel makyaj çalışmayı da yapıyor. Saçınıza, yüzünüze ve stilinize en uygun makyaj çalışmasını yapacak olanı yapan ekip ekibimiz makyaj alanında profesyonel ekiplerden yapıyor. En başarılı güzellik işlemlerini yaptığımız salonumuzda hizmetlerimizde içeride etkili yaptığımıztayız. Günlük saç ve makyaj yerinde özel günler için ayarlama saç ve makyaj çalışmalarında da profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR