• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkan Mühendislik

Adres :

Emek Mahallesi Sanayi Caddesi No: 169/a Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Burak Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozkanmuhendislik48@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 913 77 38

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Özkan Mühendislik birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere yıllardır müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Deneyimli ve uzman bir ekiple hizmetlerimizi güler yüzlü bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Firma olarak sizlerin talep ve beklentilerinize en iyi şekilde karşılık vermeyi misyon edinmiş bir firma olarak hizmetinizdeyiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri geniş yelpazede istifadenize sunmaktayız.

Muğla hizmet sektöründe sizlere kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunan öncü firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız; yerden ısıtma sistemleri, kombi bakım servisleri, yangın tesisatı, su arıtma, mekanik tesisat, kalorifer tesisatı döşeme ve daha pek çok hizmeti sizlerin istifadesine sunmaktadır. Kaliteli hizmetleri güvenle alabileceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri sizlere sunduğumuz hizmetleri geliştirerek her defasında daha iyisini ulaştırmaya çalıştık. Bugün emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda geniş müşteri kitlesinin güvenini kazanmış bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere ilk günden beri en yenilikçi uygulamalarla hizmetlerini ulaştırmaktadır. Her türlü teknik ve teknolojik donanıma sahip bir şekilde sizlerin hizmetindeyiz. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Tüm hizmetlerimizi bize ulaşmanız için aradaki engelleri ortadan kaldıran bir anlayışı benimseyerek uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla bulabileceğiniz en iyi firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Bize gösterdiğiniz rağbet ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR