• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkan Sıhhi Tesisat

Adres :

Huzur Mahallesi Lizbon Caddesi (eski 2.) 136/c Öveçler / Dikmen Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ozkansihhitesisat.com

Whatsapp 1:

0 (531) 825 33 01

Whatsapp 2:

0 (531) 825 33 01

Whatsapp 3:

0 (535) 776 09 62
Özkan Sıhhi Tesisat olarak uzun yıllardır sıhhi tesisatın her alanında Ankara'da hizmet vermekteyiz. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde bir çok başarılı işe imza atmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Sıhhi tesisatı en yeni teknoloji ürünlerle sunarkan güven ve kalitenin yanı sıra güler yüzlü ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Su kaçağı tespiti, sıcak su tesisatı, termal kamera ile su kaçağı tespiti, cihazla gaz kaçağı tespiti , makinayle kanal açma ve temizleme , makinayla kombi ve petek temizliği gibi bir çok alanda makina ve robotlar ile zamanın gerektirdiği makina ve teçhizatı kullanmaktayız. Alınan bir işin zamanında bitirilmesinin yanı sıra sağlamlık ve kalite anlayışını prensip edinmiş bir firma olup %100 memnuniyet esasıyla hizmet vermekteyiz.
Yatığımız her işin sonunda takdir toplamayı prensip haline getirerek bu takdire layık olmak adına her sorunununda siz değerli müşterilerimizin yanında yaptığımız işin ise her daim arkasındayız.
Tesisat olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR