• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkanlar Testere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fehmi Özkan-hakan Özkan

Testere, üçgensel dişleri bulunan, özel bir çelikten üretilen ve kesilecek malzemeye göre biçimi değişen kesme aracıdır. Testere çeşitleri kıl testere, demir testere, pala testere gibi insan gücü kullanılarak kesmeye yarayanların olması dışında elektrikli testere, akülü testere, benzinli testere ve tezgah testeresi gibi opsiyonları da bulunmaktadır.

Nazilli testere firması olarak siz değerli müşterilerimize ağaç budama bıçakları, ağaç budama makasları, ağaç budama testereleri ve patlıcan & kabak bıçakları hizmeti vermekteyiz.

Testere satın alırken en önemli unsur kullanım amacına uygun bir testere seçebilmektir. Daha sonra testere kullanım tecrübenize göre boyut ve pala uzunluğu gibi tercihler yapabilirsiniz. Özellikle kendi güvenliğiniz ve sağlığınızı riske atmamak, riski minimuma indirmek için iş güvenliği esaslarını uygulamayı, baret, eldiven ve koruyucu gözlük takmayı unutmayınız.

Firmamız testere satışında sektöründe sağlam yer edinmiştir. Ayrıca özellikle ürün çeşitliliği hususunda sektöründe liderdir. Siz değerli müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendimizi daha da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Testerelerimiz müşterilerimizin kullanımına uygun olacak şekilde lazer kesim olarak üretilmektedir. Yüksek dal kesim performansını arttırmak önceliğimizdir ve bu hususa özel tasarımı yapılmaktadır. Müşterilerimizin kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak testerelerimiz borulu saplı ve sırttan kancalı şekildedir. Bıçak ürünlerimizde ahşap veya lazer kesim sap seçeneklerimiz mevcuttur. Ürünlerimiz en kaliteli çelikten ağaç budama işi için yüksek özenle üretilmektedir. Siz saygıdeğer müşterilerimizi her zaman bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR