• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkaya Tekne

Adres :

Kaklıç Mahallesi İzmir Caddesi Atatürk Organize Sanayi Bölgesi No : 34 İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rakıp Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 661 38 16

Mutlu anlarınızda sürekli olarak tercih ettiğiniz Özkaya Tekne birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlerin memnuniyetini ve güvenilirliğini kazanmaya devam ediyoruz. Turizmin ve gezinin en güzel halini sizlere yaşatmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

İzmir hizmet sektöründe bilindik bir marka haline geliyoruz ve yüksek standartta bir hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sıkıcı bunaltıcı havalarda bir deniz seyahatine çıkmak herkesin kalbinden geçer. Koca şehrin sizlerde bıraktığı stresli havayı geride bırakıp dilerseniz yalnız dilerseniz de sevdiklerinizle birlikte uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sizlere seyahatlerinizde evinizin rahatlığını yaşatmak için otel konforunda ağırlıyoruz. Sizin mutluluğunuz, rahatlığınız ve sevinciniz bizler için her şeyden daha kıymetlidir.

Arzu ve istekleriniz doğrultusunda Özkaya Tekne denizin tadınızı çıkarmanız için tüm gücüyle çalışıyor. Ayrıca sevdiklerinizle özel anlarınızı şehrin kalabalığından uzakta konforlu ve rahat bir şeklide yaşamanız da mümkün. Dilediğiniz şekilde gününüzü tasarlayın bizlerle paylaşın ve denizin tadını çıkarın. Bizler özel anlarınıza şahitlik etmekten her zaman gurur duyduk. Dilerseniz bire bir görüşme dilerseniz de iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Kafanıza takılan her soruyu bizlere sorabilirsiniz. Bizler de sizin kafanıza takılan her soruyu cevaplamaktan mutluluk duyarız. Tur günleriniz yaklaşırken bizleri arayıp son durumu konuşup her açıdan içinizi rahatlatabilirsiniz.

Güvenilir ve kalitenin en bilinen mekânı olmaya devam ediyoruz. Sizlerin memnuniyetle yanımızdan ayrılması bizi derinden sevindiriyor. Denizin tadını çıkarmak istediğiniz her an biz buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR