• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özlem Arıcı Beauty Salon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özlem Arıcı

  • firma instagram

Özlem Arıcı Beauty Salon birmilyonnokta.com üyesidir. Gaziantep güzellik merkezi olarak pek çok farklı cihazla danışanlarımızın istediği bölgede zayıflamaya yardımcı oluyoruz. Bu uygulamalardan biri, Microplustır. Kasların uyarılarak izometrik kasılması sağlanır. Böylece vücut kendi kendine toparlamaya başlar. Kolajen ve elastin üretimi artar. Böylece cildin yenilenme süreci de başlar.

Kullandığımız bir diğer incelme yöntemi de bölgesel incelme için AWT yani akustik ses dalgası uygulamasıdır. Akustik dalga terapisi de denilen AWT ile yağlanmanın olduğu bütün bölgelere uygulama yapılabilir. Bu yöntemle, aynı zamanda selülit tedavisi gerçekleştirilir. Sıkılaştırılma olur. Karın kası veya kalça gibi alanlarda bölgesel kas güçlendirme olur. Cildi pürüzsüzleştirir. Bu yöntemin sağladığı faydaları sıralayalım:

Ciltte bir ışıltı olur. Beden ölçüsünde değişim görülür. Biçimli hatlar göze çarpar.

Bu uygulamalar sayesinde ameliyatsız bir şekilde yüzde gençleşme olur. Aynı zamanda bölgesel incelme de ameliyatsız bir biçimde gerçekleşir. Ayrıca merkezimizde fit olmayı ve güzel görünmeyi sağlayacak pek çok uygulama yapılmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir:

Vacustep LPG Ozon terapi Lazer epilasyon.

Genç ve güzel görünmenin en önemli yansıması cilttedir. Bu sebeple merkezimizde cilt bakımı özenle yapılır. Gelen danışanımıza ilk olarak cilt analizi yaparak dermapen uyguluyoruz. Böylece kırışıklıklar, izler, lekeler kalmıyor. Bakımlar haricinde salonumuzda kalıcı makyaj uygulaması, tırnak tasarımı, manikür, pedikür gibi uygulamalar da mevcuttur.

Profesyonel ve alanında tecrübeli ekibimiz titizlikle çalışır. Salonumuzda hijyene verdiğimiz önem sayesinde müşterilerimiz rahatlıkla bakım yaptırabilir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR