• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztaş Tandır Bazlama Unlu Mamülleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Toktaş

En güzel unlu mamulleri sizler için hazırlayan işletmemiz en lezzetli gözleme çeşitleri ve bazlama çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Alanında uzman olan ustalarımız sizlere en güzel gözleme çeşitlerini hazırlamakta ve sunmaktadır. Ayrıca özel fırınımızda en güzel bazlamaları da sizler için hazırlayarak sizlere başarılı şekilde sunabilmekteyiz. Çeşitli unlu mamuller içerisinde pişmiş yufka lezzetini de sizlere sunuyoruz.

Unlu mamuller yanında en güzel pasta çeşitlerini de sizlere hazırlayan ustalarımız oldukça güzel tasarımlardaki butik pastaları özel günleriniz için hazırlamakta ve sizlere sunmaktadır. Konusunda uzman olan işletmemiz özel günlerinizde yapacağınız kutlamalar için en güzel ve taze pasta çeşitlerini başarılı bir şekilde sizler için hazırlamaktadır.

Eskişehir pasta ve pastane alanında sizlere en güzel lezzetleri hazırlayarak bunları en başarılı şekilde sunan işletmemiz bu alandaki en profesyonel hizmetleri sizlere sunabilmektedir. Kafemizde bu güzel lezzetlerimizin tadına bakacağınız gibi sipariş ederek de bu güze lezzetlere ulaşabilirsiniz. Sizleri en iyi şekilde misafir edebilmek için hazırladığımız kafemizde en kaliteli servis hizmetini sizlere sunabilmekteyiz.

Oldukça lezzetli ve güzel unlu mamuller ve pasta çeşitlerini sizler için üreten işletmemiz bu alanda en başarılı çalışmaları yürütmektedir. Geniş ve sağlık şartlarına uygun olan mutfağımızda en başarılı gözleme çeşitlerini ve bazlamayı taze bir şekilde sizler için hazırlıyoruz. Bu eşsiz lezzetler yanında simit ve poğaça gibi günlük ve taze üretilen unlu mamulleri de sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR