• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztürk Kırtasiye

Adres :

Zafer Mah. Kurultay Sok. No: 3 Yenibosna İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şafak Öztürk

E-Posta Adresi :

safak9675@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 592 22 95

Çok çeşitli hizmetleri bünyesinde barındıran Öztürk Kırtasiye birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul alışveriş sektöründe eskimeyecek, her zaman ihtiyaç duyulan sektörlerden biri de kırtasiyelerdir. Firmamız da bu anlamda içinde pek çok hizmet barındırmakta, ürün çeşitliliği de hayli ilgili çekmektedir. Sizlere hem kırtasiye, hem hediyelik eşya, hem de çeşitli oyunlar satan bir firmayız. Sulu boyalar, yapıştırıcılar, defterler, kitaplar, kalemler, kuru boyalar, ajandalar, parmak boyaları, akrilik boyalar, keçeli ve pastel boya kalemleri, fırçalar ve suluklar kırtasiye ürünleri olarak sayılabilir. Çerçeveler, kar küreleri, isme özel kupalar hediyelik eşya olarak satılan ürünlerdendir. Oyuncak setleri, bebekler, eşleştirme kartları, kutu oyunları, legolar, aktivite oyuncakları, kelime kartları, eğitici oyuncaklar ve puzzlelar da oyuncak kategorisinde müşterimize sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmekte olan firmamız müşterilerinizin güvenini bu sayede kazanmıştır. Yıllardır sektörde yerini koruyan firmamız hep ileriye doğru gitmektedir. Yenilikleri takip ederek oluşturduğumuz zengin içerikli ürünlerimiz özellikle okul çağındaki öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin taleplerini karşılayacak şekilde hareket eden firmamız böylelikle müşteri sürekliliği konusunda da ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir.

Firmamız Bahçelievler’de geniş bir kitleye hitap etmektedir. Stokları sürekli yenilememiz, talep gören ürünleri sürekli firmamızda bulundurmamız da müşterilerin bizi tercih etmesinde etkili olmaktadır. Hobi malzemelerinizi, tüm sınava hazırlık kitaplarınızı, ofis araç ve gereçlerini hiç düşünmeden firmamızdan temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR